O mnie

Moje zdjęcie
Ruda Śląska, Poland
Witam mam na imię Monika. Jestem żoną wspaniałego męża i mamą ukochanej córeczki.W wolnych chwilach próbuję swoich sił w różnych robótkach ręcznych. Zapraszam i pozdrawiam

Obserwatorzy

sobota, 31 grudnia 2011

Sylwestrowo

Witam Wszystkich poświątecznie, przed Nowym Rokiem.
Chciałam tylko się pochwalić,że jeszcze przed Bożym Narodzeniem otrzymałam od bardzo miłej i zdolnej pani super przesyłkę, którą chciałam po świętach się pochwalić. Lecz niestety złośliwość rzeczy martwych jest okrutna , czytnik kart pamięci przestał działać, nowy będzie dopiero po nowym roku.Więc zdjęć nie ma. To dzisiejsze zaczerpnięte z sieci.Zdjęcia tej super przesyłki będą na pewno tylko jeszcze nie wiem kiedy. Przykro mi bardzo.Ostatnio wszystko się nam psuje . Laptop jest w naprawie , czytnik się zepsuł. Został stary komp. Dobrze ,że chociaż net jest.Dobrze ,że ten rok już się kończy. Mam nadzieję , że nowy będzie lepszy oby nie gorszy i tego życzę Wam Wszystkim i sobie także.

Pozdrawiam serdecznie

p.s przesyłka została nadana przez Daniele,zapraszam na jej bloga, można tam podziwiać cudeńka.DO SIEGO ROKU

1 komentarz:

  1. Moniko, życzę żeby w nprzyszłości złośliwość rzeczy martwych omijała Cię szerokim łukiem! Zdrówka i pogody ducha, oraz wszelakiego dobra na cały następny rok !

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każde pozostawione słowo ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popularne posty